Nasza oferta

loading...

Godziny otwarcia

loading...

Dlaczego my?

 • Testimonials 1
  Testimonials 1

  “Szczerze polecam. Arek Kość to wybitny specjalista w swoim fachu, wiele razy pomagał w szybkim powrocie do sprawności. Człowiek z olbrzymia wiedza i pasja, którą dzieli się z pacjentem co ma niebagatelny wpływ na proces leczenia. Polecam.”

  Oskar
  Wodzisław Śląski
 • Testimonials 2
  Testimonials 2

  “Polecam gabinet pana Arka ze względu na skuteczność i indywidualne podejście do klienta. Kontuzję sprzed 20 lat, której przyczyna ówcześnie nie była nawet poprawnie zdiagnozowana, pan Arek usunął dzięki zaleconym ćwiczeniom rehabilitacyjnym w 2 miesiące.”

  Iga
  Wodzisław Śląski
 • Testimonials 3
  Testimonials 3

  “Całym sercem polecam wizyty u Pana Arka . Długi czas szukałam pomocy aż w końcu z polecenia trafiłam do gabinetu Pana Arka . Mogę z czystym sumieniem polecać dalej ponieważ jako jedyny zajął się mną jak należy i w zaledwie kilka wizyt zauważyłam poprawę. Tak więc jestem w pełni zadowolona.”

  Urszula
  Wodzisław Śląski
 • Testimonials 4
  Testimonials 4

  “Po 11 latach pracy pod obciążeniem fizycznym doznałem pierwszych dolegliwości pleców. Pana Arkadiusza odwiedziłem trzykrotnie gdzie za każdym razem dodawał/modyfikował plan ćwiczeń. Warto wspomnieć ze pierwsza poprawę poczułem po około tygodniu ćwiczeń od pierwszej wizyty. Obecnie dolegliwości ustały całkowicie. Ważne by wspomnieć iz Pan Arkadiusz jest osoba miłą, komunikatywną z wiedza która wywarła na mnie duże wrażenie i poczucie zaufania. Dziękuje za pomoc !.”

  Mariusz
  Wodzisław Śląski
Umów wiyztę+48 512 242 437
Wyślij wiadomość gabinet@arek-kosc.pl
Odwiedź nas 44-310 Radlin, ul. Orkana 10